O nás

Nebereme bytový textil jen jako nutnost, ale jako radost.

Nevidíme ručník jen jako prostředek k otření vody po sprše, ale jako nežnou náruč, která nás jako první měkce obejme po opuštění teplé vany.

Nevidíme povlečení jen jako hygienické povlaky na polštáře a přikrývky, ale jako voňavé místo odpočinku, kam se těšíme a kde nabereme síly po náročném dni.

A protože se podobně chceme cítit i nadále, je třeba se o tyto pomocníky také správně starat.

Každý z nás zná tu ohromnou radost, když se mu konečně podaří ulovit krásné povlečení, prostěradlo nebo třeba krásná osuška. A dost z nás také zná tu ohromnou lítost, když se právě tento kousek vytáhne z pračky v ne zrovna dobré kondici. Pak přijdou na řadu otázky. Peru moc často? Peru na vysokou teplotu? A peru vůbec správně?

Přesně takové otázky nás přivedly k tomu, abychom vytvořili tento návod na to, jak správně prát.

Praní je zdánlivě jednoduchá činnost. Až polovina lidí u nás dá prádlo do pračky, nasype univerzální prací prášek a pustí pračku na obvyklý program. A to je právě ten kámen úrazu.

Pokud již takto nechcete dále ničit vaše oblíbené kousky, jste tu správně.

Všude dobře, doma nejlépe a s krásným bytovým textilem ještě líp 😊

 

Váš tým Textil-Servis.cz

Tento web používá soubory cookies potřebné pro fungování stránek, k analýze návštěvnosti a cílení reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Tento web používá soubory cookies potřebné pro fungování stránek, k analýze návštěvnosti a cílení reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Close